Nejnovější recenze ze sekce Modemy

Přidáno: 9. května 2016

• vůbec nic
  • nemá pořádný návod pro nastavení, pro někoho kdo není přímo odborník
  • nelze nastavit LAN
  • internet přes wifi vůbec nenabíhá katastrofa i modem starej 5 let za 1 kč co mám, tak je 1OO krát rychlejší než toto

naprosto nefunkční

• Výborné zařízení

Jsem velmi spokojen

Přidáno: 8. dubna 2016

• Naprosto bezproblémový modem
  • Mám v něm SIM od Vodafone a funguje parádně!!
  • Rychlost měřím v centru města cca 80 Mbps - paráda!!!
  • Barevná signalizace druhu připojené sítě
  • Lze jej zastrčit i do mnoha routerů s USB slotem

Byl jsem překvapen, když mi v modemu fungovala i Slovenská SIM, což z modemu dělá opravdovou mobilitu. Věřím, že bude fungovat i se zahraničními operátory (využiju především Rakousko a Němecno.

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. března 2016

Zakoupeno v Aukro.cz

• Funguje podle předpokladů
  • Zatím nic

Funguje podle očekávaní

Přidáno: 20. března 2016

• Je rychlejší než 3G
  • Nemá svůj zdroj napájení (baterii)

Ještě jsem si nevybral poněvadž jsem se nikde nedočetl zda můžu používat původní SIM kartu pro 3G kterou mám na smlouvu a nemám na chatě signál lte.
Pokud původní SIM kartu bych nemohl použit v huawei e5180 a tím se připojit k 3G se zvýšenou rychlosti.
Zkrátka používám modem huawei E5330 (který má navíc svůj vlastní zdroj s vydrží cca.6 hod) a nikde se nepíše zda SIMku z toho to modemu můžu použit do lte huawei 5180 pro příjem 3G a ne LTE.
Jak snadne by to bylo vložit do návodu.
PS. nepotřebuji dvě smlouvy pro příjem 3G.

Přidáno: 28. února 2016

• Opravdu kvalitní modem Stick
  • Praktický, nelesklý povrch
  • Oproti starším modelům super připojení
  • Hloupý plat, který zabraňuje připojení do nízkých NTB

Všechno super.

Jen ten plast, co hloupě přečuhuje přes nízký NTB.

Ověřený zákazník O2.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2016

Zakoupeno v O2.cz

• mobilní
  • výdrž
  • více typů možnosti připojení napájení
  • dostatečné nastavení zabezpečení (WiFi)
  • obchod kde byl koupen

Je to dobrý produkt, který je dostatečně malý na cesty.
Líbí se mi způsob nabíjení baterie.

Určitě bych doporučil tento produkt i ostatním...

Alcatel LINK KEY

Alcatel LINK KEY

Přidáno: 6. února 2016

• vše
  • jednání t-mobilu

Koupil jsem si toto zařízení od T-mobil. Po zakoupení nového počítače se už vůbec nerozeběhlo a mě čekali 3 měsíce běhání po t-mobil prodejnách a volání na jejich infolinku, vcelku marně.
Byl jsem s tím i za IT, kam mě poslali z prodejny (na moje náklady) protože nebyli schopni mi pomoci. Zařízení si nebylo schopno nainstalovat ovladač jen internet manažer a proto nefungovalo. Jenže na servisu t-mobil, kde mají ovladač nainstalovaný jim zařízení běželo, tudíš mi reklamaci 3x odmítli. ITák, se pokoušel najít ovladače na netu, ale ty jsou k nedohledání(podpora nulová od alcatelu i t-mobil). Nakonec se mi nezbylo než, smlouvu zrušit a zaplatit penále.

ALCATEL ONETOUCH 4G PLUS

ALCATEL ONETOUCH 4G PLUS

Přidáno: 6. února 2016

• vše

Přidáno: 4. února 2016

• Krásný vzhled
  • Modem je malý a přitom velmi kvalitně vyrobený
  • LTE signál je stabilní
  • Wi-Fi modemu pokryje v pohodě celý byt
  • Jednoduché nastavení
  • Napájení 12V
  • Podporuje velikost Mini SIM

Modem je trošku dražší, ale koupě nelituji. Žádné sekání a výpadky, člověk o něm po zapnutí a vložení SIM už prostě neví. Má modré podsvícení horního tlačítka, ale to se dá vypnout. Lze jej napojit a provozovat i v autě, ale možná zamrzí, že nemá napájení přes USB 5V, šel by totiž pohodlně používat i s PowerBankou.

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2016

Zakoupeno v Smarty.cz

• snadna obsluha
  • podpora LTE od Vodafonu
  • 5 GHz WIFI
  • kompaktni rozmery
  • magneticka zasuvka velmi praktica
  • slabis dosah wifi
  • chybi pokrocilejsi nastaveni

Velice jednoduche zarizeni, ktere dela jen jednu vec pro kterou je urceno - nasdili LTE/3G sit pres WIFI. Necekejte nejake podrobnejsi nastaveni jako na routerech.
Svoji funkci ale plni dobre.

Huawei E3531

Huawei E3531

rammi rammi

Přidáno: 4. ledna 2016

• funguje v mem routeru Asus RT-AC68U
  • Není LTE a dávají ho k testovacímu balíčku internetu

Bohužel ho nepoužiji, protože jsem chtěl LTE, ale tak aspoň mám simku na tři měsíce internetu, kterou použiju v mobilu.

Přidáno: 30. prosince 2015

• Vynikající stabilní modem
  • Ikdyž je na něm logo T-Mobile, automaticky funguje se všemi operátory - Vodafone, O2 i virtuálové
  • Podporuje rovněž všechny slovenské operátory!!!!
  • Pomocí malinkého Routeru TP-Link TL-MR3020, se kterým si výborně rozumí, můžete LTE/3G signál šířit po bytě, nebo i v autě pomocí Wi-Fi.
  • Má dva konektory CRC9 na externí anténu
  • Podporuje MicroSDHC karty - můžete si z něj udělat i přenosnou flešku
  • Je příjemně kompaktní a malý

Modem předčil má očekávání! Po zasunutí do PC se modem sám nainstaluje a potom běží jako švýcarské hodinky. Funguje pod Win7, 8, 10 (dále jsem nezkoušel). Aplikace umožňuje posílat i SMSky.

Přidáno: 28. prosince 2015

• USB
  • Vypadává signál
  • Šířka zařízení

Kvůli šířce modemu se nedá použít vedlejší USB port. Modem neustále vypadává. Nebo když svítí kontrolka 3G připojení, často se stává, že není online. Funguje jen po instalaci programu. Samotné načtení ovladačů nestačí. Spouštění Manageru pro připojení jsem zakázal v programu Autoruns. Od té doby se modem připojí automaticky pomocí Windows. Ale vypadává stále.

Jiří Klejna Jiří Klejna

Přidáno: 13. prosince 2015

• LTE

Nutno podotknout, že za tuto cenu je možné koupit LUMII 550, popřípadě něco málo doplatit za jiný telefon s LTE. Aby to šlo na dračku vyděl bych to tak za 800 Kč. Smutné, že.

Přidáno: 6. prosince 2015

• Rychlost, spolehlivost
  • Poměrně obtížná instalace - zpočátku byl problém s rozpoznáním zařízení

Cena zařízení byla velmi dobrá a poměr cena/výkon je perfektní. S tímto modemem jsem spokojen. K internetu se dostanu téměř všude. Bohužel nezáleží jen na výrobci, ale především na pokrytí operátora, což bývá občas trochu problém.
Ale i tak je to skvělý společník na cesty, kdy potřebujete alespoň nějaké spojení se světem. Odeslání pošty nepředstavuje žádný problém.

Přidáno: 27. listopadu 2015

• vydrží maximálně rok, pak vykazuje softwarové chyby, samovolné restarty, wi-fi funguje / nefunguje, dle nálady modemu a za pár týdnů zemře

Pokud budete brát od O2, tak:
1) předražený
2) reklamace nulová, neochota reklamovat a když tak mají plno keců, že jste nedodržovali stanovené zapojení

Za moc peněž kvalita šmejd

D-Link DWM-221

D-Link DWM-221

Přidáno: 3. listopadu 2015

• Pro operační systémy do W8 "fakt dobrej"
  • Ve W10 mi plně fungoval asi 14 dní. Poté "jakž takž" - musíš být absolutní "Admin", jinak máš "Smolíka"

Máš-li nějaký nápad, jak modem v desítkovejch voknech "ošulit", sem s ním!

• Když ho koupite za 500kc jako použity tak za ty peníze super
  • Prumerna životnost 1rok po Te době začíná Mít problémy caste výpadky restarty a během několika měsíců smitec

Do 600kc má smysl jinak vůbec nedoporučuji. Mel jsem již 4 kusy a me tvrzení mam podlozene i od technika co provádí reklamace. V modemu použity nejlevnější součástky aby na tom obě strany vydělali. Zejména O2. Na webu se můžete klidném dočíst spekulativní.... O2 si vybral comtrend společnost s nabídkou. Vyrobte to co nejlevněji aby to dokázalo vydržet záruční lhůtu. Bohužel chyták v reklamaci když je modem např rok starý a odejde tak vám reknou. Nemel stě přepěťovou ochranu před zásuvkou certifikovanou. Tuto odpověď jsem dostal 2x když jsem dva modemy reklamoval.mohu doložit.v případe ze modem se jim nevyplatí reklamovat nebo stě problematický zákazník či málo potenciální pro jejich zisk. Tak nezkoušejte ani reklamovat pokud se nechcete měsíce dohadovat krz občanský zákoník. Hodně štěstí

Přidáno: 3. listopadu 2015

Bydlím v místě s ne úplně ideálním pokrytím a nemůžu se divit, i přestože tu není signál na úrovni se LTE chytá více než dobře. Nemůžu si stěžovat, cena odpovídá kvalitě :)

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25