ZTE H168N

TOP 9 v kategorii Modemy

ZTE H168N

Standardní VDSL modem vhodný pro běžné připojení k internetu v domácnosti. Podrobné informace: - 1 USB port 2.0 - 4x ethernetový port (10/100 Base-T) - možnost připojit až...
1 190 Kč
Doporučená nabídka www.velmo.cz

Skladem • Více variant69 Kč100 % • 63 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč90 % • 130 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 80 recenzíDalší informace

• Kvalitní, ikdyž starší modem

Tento modem se mi po mnoha letech pokazil, tak jsem rád, že jde ještě někde sehnat. O2 mi nabízí jejich předražený modem H267A. To sice není špatný modem, ale zrovna na naší lince máme stabilnější internet z H168N, tak jsme si jej koupili znovu a spokojenost.

• , zakoupeno v CardLand.cz

• Plné funkční bez závady už pár měsíců od zakoupení. Funguje na první zapojení.
  • , zakoupeno v CardLand.cz

Standardní VDSL modem vhodný pro běžné připojení k internetu v domácnosti.

Podrobné informace:

• 1 USB port 2.0
  • 4x ethernetový port (10/100 Base-T)
  • možnost připojit až 32 zařízení

• Kvalitní, ikdyž starší modem

• Velmi stabilní a kvalitní VDSL modem
    • Levný
    • Distribuce O2 - není jej potřeba nijak nastavovat
    • Dostatečný výkon pro běžnou domácnost

Nechápu, proč tyto modemy O2 stáhlo z nabídky a nahradilo je 3x dražšíma modelama, které jsou parametrově skoro identické. Kupovat VDSL modem nad 2500 Kč je vyhazování peněz oknem na ulici. Ještě, že se dají někde sehnat - ale už jen občas.

• , zakoupeno v www.adrys.cz

• Výhodná cena, funguje naprosto spolehlivě.
  • , zakoupeno v GAREA.cz

• Dobrý dosah wifi pro byt s cihlovými stěnami cca 100m2