HUAWEI B890

TOP 13 v kategorii Modemy

HUAWEI B890

Router umožňuje příjem internetu z vaší SIM a dále jej rozšířit po domácnosti pomocí Wi-Fi, nebo přes kabel s koncovkou RJ-45. Je kvalitní, podporuje SIM všech operátorů (tzn...
2 490 Kč
Doporučená nabídka GELIS.cz

Skladem • 1 varianta52 Kč99 % • 608 recenzíDalší informace

4G/LTE

• Velmi kvalitní modem

Velmi kvalitní modem, má dvě čárky v místě, kde se dva další modemy ani nepřihlásili do sítě.

• , zakoupeno v GELIS.cz

funguje jak má, zatím krátká doba na hodnocení výdrže doby chodu

• Kvalitní stabilní modem

Kvalitní stabilní modem na SIM na napájení ze sítě.

4G/LTE

Je kvalitní, podporuje SIM všech operátorů (tzn. T-Mobile, Vodafone i O2) automaticky po spuštění - není jej potřeba nijak nastavovat a není blokovaný!

To, že je na něm logo O2 ničemu nevadí, podporuje SIM všech operátorů! https://www.o2.cz/osobni/podpora/nastaveni-huawei-b890  Obsah balení:

• Router Huawei B890

• Standardy Wi-Fi: 802.11 b/g/n
  • Maximální rychlosti: 3G až 43,2 Mbit/s, LTE až 100 Mbit/s
  • 2 SMA konektory pro externí antény
  • připojení až pro 32 zařízení
  • 1x USB 2.0 pro připojení HDD, flash disky, úložných síťových zařízení a tiskáren.
  • 4x 10/100 Mbit LAN
  • 1x RJ11 pro VOIP telefony
  • 1x slot na SIM

• Velmi kvalitní modem

• , zakoupeno v GELIS.cz

funguje jak má, zatím krátká doba na hodnocení výdrže doby chodu

• Kvalitní stabilní modem

Kvalitní stabilní modem na SIM na napájení ze sítě.

• Stabilní modem na LTE

Potřeboval jsem stabilní modem se stabilním příjmem signálu a zatím podle provozu to vypadá, že vše spňuje.

• , zakoupeno v Milevo.cz

• Velmi stabilní a pěkný modem
    • Podsvícení je elegantní a neagresivní
    • Podporuje formát velkých SIM
    • 4x LAN port

Perfektní stabilní modem. Raději jsem si jej koupil do zásiby. Už je na trhu asi 6 let a obávám se, že už moc dlouho se prodávat nebude. Doprodávají se skladové zásoby.

• , zakoupeno v Milevo.cz

• Nejstabilnější modem, který jsem zatím držel v ruce
    • Citlivý na signál
    • Stabilní Wi-Fi
    • 4x port RJ45
    • 1x port USB
    • Logo O2, ale vnitřek má oficiální firmware, tzn. jede v něm bez nastavování i T-Mobile, Vodafone a i zahraniční SIM lusknutím prstu

Vyzkoušel jsem asi 10 LTE modemů. Hledal jsem něco stabilního, na co je spolehnutí a nepadá to a neseká se to a utáhne to i můj kamerový systém. Nakonec jsem skončil u tohoto modemu - KONEČNĚ!!! A dál už hledat nemusím. Zajímavá je i rychlost. Na chatě, kde se některé modemy nepřipojily ani k síti, měl tenhle dvě čárky ze tří...

• malý dosah

• Decentní designové modré podsvícení
    • Má konektory na externí antény s konektorem SMA
    • Má 4x LAN port
    • Není blokovaný a podporuje všechny operátory - i T-Mobile a Vodafone

Kupoval jsem jej před 5ti roky u O2 za 4000 Kč. Jsem rád, že se ještě prodává. Je velmi kvalitní a stabilní. Provozuji přes něj kamerový systém a potřeboval jsem stabilní připojení. Rukama mi prošly modemy MR200, nějaké ASUSy a Zyxely a pořád s nimi byly nějako komplikace. MR200 katastrfa. ASUSy a Zyxely je potřeba restartovat, nebo se sem tam třeba 3x do měsíce kously. Tahle B890 šlape jak hodiny. Mám jeden a koupil jsem si druhý na základě letitých dobrých zkušeností.

• Kvalitní LTE modem na SIM karty
    • Není blokovaný a podporuje všechny operátory
    • Kvalitní stabilní příjem signálu
    • Modem se vůbec neseká, nevím o něm, že ho mám
    • Tři čárky signálu na místě, kde se jiné modemy ani nepřipojili k síti

Vyzkoušel jsem několik modemů na SIMkartu, ale zůstal až u tohodle. Pokud nechcete řešit kolísání kvality signálu, výpadky, restarty a problémy s Wi-Fi, tak si zvolte tento modem a budete mít klid. Má navíc 4 LAN porty.